Polityka prywatności

Jakub Hajost Marlowe jest właścicielem i operatorem strony totalkawalerski.pl. Szanujemy prywatność i bezpieczeństwo informacji odwiedzających nas użytkowników. Poniżej znajduje się zapis naszych praktyk związanych z polityką prywatności:

Gromadzone Informacje

  • Twoje dane osobowe nie są wymagane do odwiedzania strony totalkawalerski.pl
  • Jakiekolwiek dane osobowe, czy informacje są zbierane wyłącznie za Twoją świadomie wyrażoną zgodą i tylko wtedy, kiedy są wymagane przy rejestracji konta do interaktywnego działania na stronie totalkawalerski.pl

Dane o Ruchu

  • Twój adres IP to numeryczny adres przypisany do Twojego komputera przez dostawcę usługi internetowej. Automatycznie zapisujemy Twój adres IP jako jedną z danych dotyczących ruchu na naszej stronie, aby móc na żądanie przesłać Ci informację. Nie robimy tego, aby Cię zidentyfikować.
  • Zbieramy również dane przesyłane przez Twoją przeglądarkę, które mówią nam o tym, z jakiej strony trafiłeś na totalkawalerski.pl. To również część danych o ruchu na naszej stronie i nie jest powiązane z Twoimi danymi osobowymi.
  • Informacje systemowe, jak Twój system operacyjny/platforma i rodzaj przeglądarki, z której korzystasz. Nie jest to powiązane z Twoimi danymi osobowymi.

Wykorzystanie Informacji

Informacje o Koncie

  • Twoje informacje są przechowywane na zabezpieczonym serwerze. Jesteśmy przekonani, że znajdują się w dobrze chronionym środowisku.
  • Żadne informacje nie są udostępniane firmom zewnętrznym, w celu innym niż ewentualne przeprowadzenie płatności – jeśli taka usługa zostanie udostępniona na stronie totalkawalerski.pl
  • Totalkawalerski.pl dokłada wszelkich starań, aby chronić Twoją prywatność, dane osobowe mogą zostać ujawnione tylko w związku z prawnym żądaniem, kiedy będziemy przekonani, że taki krok jest niezbędny, by zastosować się do nakazu sądowego lub śledztwa.

Ciasteczka

Totalkawalerski.pl opiera się na technologii plików ciasteczek (cookies), by pozwolić Ci na korzystanie z konta podczas sesji bez ponownego logowania. Mechanizm został zaimplementowany wyłącznie dla Twojej wygody.

Linki

Totalkawalerski.pl zawiera linki (łącza) do innych stron www. Prosimy o uświadomienie sobie, że my, totalkawalerski.pl, nie odpowiadamy za polityki prywatności na innych stronach. Zachęcamy do zwracania uwagi na to, kiedy opuszczana jest nasza strona, aby zapoznać się z polityką prywatności na każdej stronie, która zbiera informacje pozwalające na identyfikację odwiedzających. Niniejsza polityka prywatności odnosi się wyłącznie do totalkawalerski.pl.

Bezpieczeństwo

Niniejsza strona internetowa podejmuje wszystkie możliwe kroki do zabezpieczenia informacji odwiedzających ją użytkowników. Kiedy Użytkownicy przekazują nam wrażliwe dane poprzez tą stronę, dane te są chroniona zarówno w sieci, jak i poza nią.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, by chronić dane użytkowników poza siecią internet. Wszystkie informacje o naszych użytkownikach, nie tylko te wrażliwe, podlegają bardzo ograniczonemu dostępowi w naszej firmie. Wyłącznie pracownicy, którzy potrzebują danych do wykonania konkretnego zadania (np. wystawienia faktury, wysłania przesyłki) otrzymują dostęp do danych osobowych. Wreszcie serwery, na których przechowywane są wrażliwe informacje znajdują się w zabezpieczonym środowisku w zamkniętym zakładzie

Jakiekolwiek pytania dotyczące bezpieczeństwa strony totalkawalerski.pl prosimy kierować do Działu Obsługi Klienta.

Poprawianie, Aktualizacja, Usuwanie i Dezaktywacja Danych Osobowych

Jeśli dane użytkownika ulegną zmianie (kod pocztowy, numer telefonu, e-mail, adres), albo użytkownik chce je usunąć, zapewniamy możliwość korekty, aktualizacji i usunięcia danch osobowych. Wystarczy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta.

Powiadomienie o Zmianach

Jeśli zdecydujemy się na zmianę naszej polityki prywatności, to zamieścimy zmiany na stronie „polityka prywatności”, na stronie głównej i w innych miejscach, które uznamy za właściwe, aby nasi użytkownicy byli zawsze świadomi tego, jakie informacje zbieramy, jak ich używamy i w jakich okolicznościach możemy ich udostępnić.

W przypadku, gdybyśmy mieli wykorzystać dane użytkowników w sposób inny, niż wymieniony w polityce prywatności aktualnej w momencie ich zebrania, powiadomimy o tym użytkowników poprzez opublikowanie informacji o tym na naszej stronie przez 30 dni.