FAQ

Jak zamówić u was wieczór kawalerski?

Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać e-mail z zapytaniem o wybraną atrakcję w terminie, w którym chcecie zorganizować wieczór kawalerski.
Potem my kontaktujemy się z wami i ustalamy wszystkie szczegóły, a na koniec wpłacacie zaliczkę, żeby zarezerwować imprezę. I tyle! Resztę płacicie na miejscu imprezy.

Czy to mi się opłaca?

Wiele z naszych atrakcji zostało wycenionych po zażartych negocjacjach, lub dzięki długiej współpracy z naszymi partnerami. Dlatego dostajecie od nas ofertę lepszą niż przy organizacji wieczoru kawalerskiego na własną rękę.

Czy mogę wam zaufać?

Wraz z Total Games Entertainment nieprzerwanie organizujemy imprezy firmowe i okolicznościowe od 2008 roku. Zaufały nam takie firmy, jak IBM, Shell, Andels Hotel, czy Comarch, więc i wy możecie na nas polegać!

Ponadto współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami i topowymi klubami w całej Polsce, zatem można powiedzieć, że macie podwójną gwarancję sukcesu waszego wieczoru kawalerskiego.

Kim i skąd jesteście?

Jesteśmy częścią Total Games Entertainment, firmy, która powstała w Krakowie 8 marca 2008 roku i od tamtej pory nieprzerwanie organizuje imprezy dla osób prywatnych i firm.